+48 602 251 442      ul. Panewnicka 272/2 , 40-773 Katowice         9:00 - 16:00 (Pon. - Pt.)

Oferta Holiday Park& Resort

Oferta wakacyjna dla członków GSOS

Przesyłam w załączeniu informację o współpracy, którą mamy przyjemność rozpocząć z siecią luksusowych resortów nad morskich Holiday Park& Resort.
Mamy możliwość zakupu voucherów, które uprawniają do 7 dniowego pobytu w wybranym przez Nas resorcie:

Jednocześnie informuję o skorzystaniu z OSTATNIEJ SZANSY zakupu voucherów które będzie można zrealizować przez
4 lata od momentu zakupu.

Od 1.09.22 ważność realizacji voucherów do naszych resortów skróci się do 2 lat !!!!

Dlatego umożliwiamy Państwu ich zakup przez specjalnie wygenerowany link, który będzie maksymalnie do 29 sierpnia 2022, który uprawnia do zakupu 7 dniowego pobytu w wybranym przez Nas resorcie:

Nadmorskie Resorty 6 lokalizacjach: Rowy, Pobierowo, Kołobrzeg, Mielno, Ustronie Morskie, Niechorze.

Resort górski – NOWOŚĆ – Uzdrowisko Cieplice Zdrój (otwarcie wrzesień 2022r.)

Cena to 649 zł za 6 noclegów dla 4 osób w apartamencie (3 osoby dorosłe+ dziecko lub 2 osoby dorosłe + 2 dzieci) lub 799 zł za 6 noclegów dla 9 osób w domku (6 osób dorosłych i 3 dzieci)- w Cieplicach same domki.

Każdy może zakupić dowolną ilość voucherów. Oferta jest ograniczona czasowo- 29.08.22.

Dodatkowe opłaty to sprzątanie końcowe 149zł (apartament) lub 169 zł ( domek)  oraz kaucja zwrotna 750 zł (można wykorzystać tę kwotę na usługi dodatkowe, w tym gastronomiczne, dostępne na terenie resortów) za domek lub apartament, które należy uiścić w momencie rezerwacji wybranego terminu.

Przy wyjeździe rozliczana jest kwota za zużyte media.

Jako nowość istnieje możliwość podziału jednego zakupionego vouchera (pobyt 6 noclegowy) na 2 x 3 dni, to znaczy, że możemy z jednego zakupionego vouchera skorzystać dwa razy( np. 2 weekendy), w tym, że muszą być one zrealizowane w tym roku kalendarzowym. Szczegóły w załączonym regulaminie.

Osoba, która zakupiła voucher rezerwuje indywidualnie pobyt w wybranym dla siebie resorcie, w dogodnym dla siebie terminie, niezależnie od pozostałych kupujących w ciągu 4 lat od daty zakupu.

Podsyłam link do filmu prezentującego nasze Resorty KLIKNIJ

Terminy w jakich można realizować pobyty we wszystkich resortach nad morzem: od 1 kwietnia do 14 czerwca oraz cały wrzesień i październik (z wyłączeniem Majówki, Wielkanocy oraz Bożego Ciała).

Dwa Resorty czynne dodatkowo w sezonie jesienno- zimowym – Rowy oraz Pobierowo od 1.11 do 30/31.03 -apartamenty ogrzewane na gaz + (miesiące jak wyżej)

Terminy w jakich można zrealizować pobyty w uzdrowisku Cieplice Zdrój to: od 1 września do 20 grudnia oraz od 1 marca do 14 czerwca (z wyłączeniem Majówki, Wielkanocy oraz Bożego Ciała)

LINK DO ZAKUPUKLIKNIJ

W CENIE POBYTÓW MAJĄ PAŃSTWO DOSTĘP DO WSZYTSKICH ATRAKCJI, KTÓRE MAMY NA RESORTACH: BASENY ZEWNĘTRZNE PODGRZEWANE, BASENY WEWNĘTRZNE KRYTE, SALE ZABAW, SIŁOWNIE, ANIMACJE, PLACE ZABAW, WODNY PLAC ZABAW W MIELNIE- NOWOŚĆ !

 

WAŻNE:

  1. Po kliknięciu w powyższy link otwiera się strona, na której można wybrać rodzaj i ilość voucherów oraz wpisać dane. Następnie klikamy przycisk „Kupuję i płacę”, który przekieruje nas do standardowego formularza płatności online;
  2. Nie ma ograniczeń ilościowych i w jednej operacji można zakupić dowolną ilość voucherów jednego rodzaju, np. domki nad morzem;
  3. Jeżeli nabywamy vouchery dla rodziny lub znajomych, to podając dane wpisujemy imię i nazwisko osoby, która będzie korzystała z vouchera;
  4. Istnieje możliwość otrzymania faktury indywidualnej po uprzednim zaznaczeniu takiej chęci podczas procesu zakupu;
  5. Na wskazany adres e-mail przesyłamy w pierwszej kolejności potwierdzenie zakupu, a po zamknięciu sprzedaży dosyłamy elektroniczne kody zamówionych voucherów, które są ważne przez 4 lat i na podstawie których można dokonać rezerwacji pobytu.  Kod może zostać wygenerowany wcześniej, po uprzednim kontakcie telefonicznym z przedstawicielem.

OFERTA WAŻNA DO 29.08.2022 r. do godz. 24:00

W razie pytań zapraszam do kontaktu!

Julia Porysiak

tel.: +48 539 691 873

julia.porysiak@holidaypark.pl

HOLIDAY PARK & RESORT

ul. Chopina 1J, 63-100 Śrem

NIP: 7851800879 | REGON: 363484979 

KRS: 0000596565

www.holidaypark.pl

Dziś odsłon strony: 0 Suma odwiedzin: 25188
Oferta Holiday Park& Resort
Przewiń na górę